Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Opłatek emerytów z Ujazdu

W sali OSP w Ujeździe spotkali się 12 grudnia 2018 roku emeryci i renciści z ujezdzkiego koła PSERiI. Było to pierwsze spotkanie opłatkowe na terenie gminy, inicjujące podobne uroczystości wszystkich społeczności, od seniorów po przedszkolaki.

Gospodarzem spotkania była prezes koła Wiesława Jagiełło a gośćmi oczywiście przede wszystkim członkowie koła. Zjawili się też jego przyjaciele i dobroczyńcy. Życzenia składał jako pierwszy wójt Artur Pawlak w towarzystwie przewodniczącego Rady Gminy kadencji 2014-18 Piotra Zimnego. Po nich życzenia złożyli również: zastępca przewodniczącego Rady Gminy Rafał Wolniewicz, prezes PSERiI w Tomaszowie Maz. Maria Szczygieł, dyrektor GOK Monika Saktura, kierownik GOPS Małgorzata Król i prezesi zaprzyjaźnionych kół z gminy Ujazd. Sama prezes Wiesława Jagiełło wręczyła Piotrowi Zimnemu statuetkę dziękując za wszelaką pomoc okazaną ujezdzkiemu kołu w czasie, kiedy pełnił funkcję przewodniczącego rady. Następnie, po wysłuchaniu fragmentu ewangelii na temat Narodzenia Pańskiego wszyscy obecni podzielili się opłatkiem i przystąpili do tradycyjnej Wigilijnej Wieczerzy.

Spotkanie wyrwało pewnie na chwilę niejednego z obecnych z przedświątecznej gorączki i przypomniało o tej ważniejszej stronie świąt. Dużą rolę w zbudowaniu nastroju odegrał koncert kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu solistów i młodzieżowego zespołu wokalnego Gminnego Ośrodka Kultury, przygotowany i poprowadzony przez instruktorkę Małgorzatę Karazim.

Źródło: www.ujazd.com.pl

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook