Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Opłatkowe spotkanie mieszkańców Twardej w gminie Tomaszów Mazowiecki [film, zdjęcia]

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas spotkań połączonych z symbolicznym łamaniem się opłatkiem, życzeniami, wspomnieniami i planami na rok następny.

W niedzielę 15 grudnia w domu ludowym w Twardej odbyło się spotkanie opłatkowe mieszkańców. Na zaproszenie radnego i sołtysa Sławomira Wawrzyńczyka oraz kobiet z Koła Gospodyń Wiejskich do świetlicy przybyli mieszkańcy Twardej by wspólnie po raz pierwszy przełamać się opłatkiem.

Spotkanie opłatkowe mieszkańców Twardej

Opublikowany przez Format3A Niedziela, 15 grudnia 2019

Przewodnicząca KDW w Twardej Marianna Mierzwa powitała wszystkich przybyłych i zaprosiła na przedstawienie dzieci z pobliskiego przedszkola, które pod opieką nauczycielek Anny Szymańskiej, Katarzyną Krawczyk i Anetą Biazik zaprezentowały wzruszające przedstawienie pełne świątecznych piosenek i wierszyków. Swój występ również zaprezentował zespół folklorystyczny „Sami Swoi” śpiewając kolędy i pastorałki. Część artystyczną spotkania zakończył występ zespołu „Weritas” w składzie Wiktoria Jończyk, Anastazja Jończyk,Weronika Wysmyk.   

Podczas wigilijnego spotkania nie zabrakło ciepłych słów i życzeń. Wójt gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszek Szmigiel podziękował wszystkim za przybycie i życzył  radosnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym, wytchnienia i odpoczynku od codziennych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2020 Roku. Na zakończenie przybyli goście skosztowali wigilijnych potraw, wśród których znalazły się pierogi, kotlety z kaszy, czerwony barszczyk i m.in. przepyszne drożdżowe ciasto.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook