Organizacje pozarządoweDodaj organizację

Powrót do listyFUNDACJA PASAŻE PAMIĘCI

Adres:
TOMASZÓW MAZOWIECKI, UL. LEGIONÓW 18

Fundacja Pasaże Pamięci powstała w 2016 roku jako przestrzeń dialogu wokół wielokulturowego dziedzictwa Tomaszowa Mazowieckiego. Fundacja chce inicjować oraz wspierać działania o charakterze kulturalnym i naukowym służące pogłębianiu wiedzy na temat bogatej historii lokalnej. Jej celem jest wypracowywanie nowoczesnych form dydaktycznych oraz artystycznych, edukacji poprzez sztukę, a także upowszechnianie wszechstronnego rozwoju. Ma sprzyjać postawom otwartości i wzajemnej akceptacji, ma się stać miejscem twórczych przedsięwzięć na polu edukacyjnym i wydawniczym.
Mimo, iż Fundacja jest młodą organizacją działającą w przestrzeni społecznej zaledwie od ośmiu miesięcy, to jednak może się już pochwalić sukcesami. Zapraszamy na Naszą stronę (opis poszczególnych projektów):
http://pasazepamieci.pl/pl/metamorfozy-miasta/
http://pasazepamieci.pl/pl/palimpsesty/
http://pasazepamieci.pl/pl/archiwa-rodzinne/
http://pasazepamieci.pl/pl/sen-o-teatrze/

Fundacja Pasaże Pamięci serdecznie zaprasza do swojej Pracowni mieszczącej się przy ulicy Barlickiego 26/28 w Tomaszowie Mazowieckim na cykliczne warsztaty prowadzone przez edukatorów i artystów z całej Polski. Dawna ulica świętej Tekli, przy której pracujemy to postindustrialna przestrzeń związana z bogatą, fabryczną historią miasta.
Pracownia ma być miejscem twórczych działań edukacyjnych oraz artystycznych kierowanych do wszystkich grup wiekowych. Budujemy wspólnie Pasaże Dziecięce, Pasaże Dla Młodzieży, Dorosłych i Seniorów.
Pełny wykaz pracowni wraz z opisami znajduje się pod tym linkiem http://pasazepamieci.pl/pl/pracownie/

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego profilu facebookowego
https://www.facebook.com/pasazepamieci/?fref=ts
a pod tym linkiem twittujemy
https://twitter.com/SpacesOFmemory
Instagram
https://www.instagram.com/spacesofmemory/

Osoby oraz pełnione funkcje:
Justyna Biernat - prezes i fundator
Bartłomiej Sęk - wiceprezes
Karolina Gajek-Szczepanik - sekretarz

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook