Polska 2050 Szymona Hołowni wybrała władze regionalne w województwie łódzkim.
Przewodniczącą została Ewa Szymanowska, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Przez blisko 10 lat związana była z sektorem bankowości hipotecznej i firmowej, dlatego dostrzega wiele problemów, które należy rozwiązać systemowo, by chronić klientów banków i instytucji finansowych przed zawarciem niekorzystnych dla nich umów. To jeden z tematów, którym chce się zająć wchodząc do polityki. Ma naturę społecznika, dlatego od wielu lat angażuje się również w działania na rzecz praworządności, praw kobiet czy dzieci z pieczy zastępczej. Prywatnie jest rodziną zastępczą dla nastoletniej Oli, którą poznała będąc wolontariuszem w domu dziecka.
Do Zarządu Regionu weszli także:
Skarbnik: Katarzyna Krawczyk absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Łódzkiej, Zawodowo specjalistka ds. logistyki, w prywatnej firmie specjalizującej się w handlu międzynarodowym. Z natury społeczniczka, osoba bardzo energiczna, angażująca się w wiele działań na terenie Łodzi. Jest współorganizatorem większości akcji Stowarzyszenia Polska 2050 w Łodzi. Dodatkowo wieloletnia Prezeska Zarządu w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym, propagująca w nim działania ekologiczne, dbająca o społeczność działkowców oraz o unowocześnienie Ogrodu. Osobiście bardzo interesuje ją nurt „zero waste” czyli ograniczanie do maksimum zaśmiecania środowiska. Jej działania będą skupione wokół tego tematu. Prywatnie mama przyszłorocznego maturzysty.
Sekretarz:
Bartłomiej Dyba-Bojarski jest radcą prawnym i radnym miasta Łodzi. W tej kadencji złożył już ponad 400 interpelacji. To najwięcej ze wszystkich radnych miejskich. Interweniował w sprawach naprawy dróg, chodników i jakości łódzkich remontów. Zajmował się bezpieczeństwem na przejściach dla pieszych, ochroną zieleni, a także łódzką kulturą.
Członek Zarządu:
Damian Pacześniak jest pracownikiem sektora pomocy społecznej, gdzie zajmuje się promocją i rozwojem rodzicielstwa zastępczego. Jeden z fundatorów i wiceprezes Fundacji Dobrodzieje Się, która wspiera dzieci z rodzin zastępczych i niezamożnych. Żonaty, ojciec trójki dzieci w wieku szkolnym.
Członek Zarządu:
Piotr Kopek, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UŁ, od 30 lat aktywnie uczestniczy w życiu publicznym Bełchatowa. Wieloletnie zaangażowanie w lokalne sprawy społeczne i praca m.in. w Stowarzyszeniu Bełchatów Mała Ojczyzna oraz w Stowarzyszeniu Przyjaciół Bełchatowa, zostało docenione przez przyznanie przez Prezydenta RP wysokich odznaczeń państwowych: Brązowego oraz Srebrnego Krzyża Zasługi. W latach 1998 – 2010 był radnym Rady Miasta Bełchatów oraz jednym z założycieli i pierwszym prezesem Stowarzyszenia Ziemia Bełchatowska. Był m.in., dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy i pierwszym w historii powiatu bełchatowskiego Rzecznikiem Konsumentów. Obecnie pracuje jako menadżer w prywatnej spółce.
Wybory w województwie łódzkim odbyły się 3 grudnia 2022 roku.