Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 13
«Czerwiec 2019 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Pełne listy kandydatów do Rady Miejskiej

Znane już pełne listy kandydatów do Rady Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

OKRĘG NR 1

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

1

Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego

17884

8

6

53

 

Listy kandydatów

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KASZUBA Cezary Adam

52

Tomaszów Mazowiecki

2

BŁOŃSKI Andrzej Marek

58

Tomaszów Mazowiecki

3

MACIEJCZYK Czesław Piotr

67

Tomaszów Mazowiecki

4

ŚWIRTA Elżbieta Barbara

64

Tomaszów Mazowiecki

5

WOJTASIK Piotr

24

Tomaszów Mazowiecki

6

ZALEWSKA Izabela Wioletta

32

Tomaszów Mazowiecki

7

BORKOWSKI Wiesław Józef

65

Tomaszów Mazowiecki

8

FRANCZAK Aneta

25

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KUCHARSKI Piotr

40

Tomaszów Mazowiecki

2

SMYK Maria Magdalena

36

Tomaszów Mazowiecki

3

WALASIK Agnieszka Maria

41

Tomaszów Mazowiecki

4

LESIAK Zofia Wiesław

66

Tomaszów Mazowiecki

5

WODZIŃSKI Andrzej Adam

68

Tomaszów Mazowiecki

6

NAGRODZKA Ewa Edyta

47

Tomaszów Mazowiecki

7

CZECHOWSKI Tomasz Michał

54

Tomaszów Mazowiecki

8

MAJ Krzysztof Edward

56

Tomaszów Mazowiecki

9

TKACZYK-BUTRYM Dorota

52

Tomaszów Mazowiecki

10

SKORUPIŃSKI Marcin Bartłomiej

32

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KUCHARSKI Sylwester Wojciech

45

Tomaszów Mazowiecki

2

ALBRECHT-GESZCZ Aneta Katarzyna

43

Tomaszów Mazowiecki

3

RADZYŃSKA Jadwiga

70

Tomaszów Mazowiecki

4

JASKUŁA Wojciech

45

Tomaszów Mazowiecki

5

BURCHARD Agnieszka Anna

30

Tomaszów Mazowiecki

6

CYMERMAN Paweł

36

Tomaszów Mazowiecki

7

SZUSTAKOWSKI Krzysztof

29

Tomaszów Mazowiecki

8

SŁOWIŃSKI Jerzy Włodzimierz

67

Tomaszów Mazowiecki

9

SZARLEJ Włodzimierz Franciszek

62

Tomaszów Mazowiecki

10

KOŻUCHOWSKA Ewa Maria

36

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW’18

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SZCZĘSNA Monika Patrycja

38

Tomaszów Mazowiecki

2

TOKARSKI Jacek Tomasz

46

Tomaszów Mazowiecki

3

GOS Elżbieta

51

Tomaszów Mazowiecki

4

WÓJCIAK Rafał

42

Tomaszów Mazowiecki

5

KLIMEK Mariola Agnieszka

42

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KAMIŃSKI Zbigniew Franciszek

63

Tomaszów Mazowiecki

2

WOSKOWSKA Anna

66

Tomaszów Mazowiecki

3

ROSPĘDOWSKI Grzegorz Janusz

68

Tomaszów Mazowiecki

4

MATYJEK Sebastian Konrad

38

Tomaszów Mazowiecki

5

SZMID Bogumiła

51

Tomaszów Mazowiecki

6

EISENTRAUT Grażyna Maria

61

Tomaszów Mazowiecki

7

PAWŁOWSKI Tadeusz Michał

64

Tomaszów Mazowiecki

8

WODZINOWSKI Dariusz Ireneusz

49

Tomaszów Mazowiecki

9

PANEK Martynika Lilianna

41

Tomaszów Mazowiecki

10

KRUK Krzysztof Tadeusz

59

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WITKO Marcin

47

Tomaszów Mazowiecki

2

GAJEK Ewelina

30

Tomaszów Mazowiecki

3

STAŃCZYK Beata

48

Tomaszów Mazowiecki

4

PIETRZYK Kazimierz Andrzej

66

Tomaszów Mazowiecki

5

SEREDYN Urszula Maria

59

Tomaszów Mazowiecki

6

FLAMHOLC Iwona

55

Tomaszów Mazowiecki

7

KOWALCZYK Jerzy Jacek

63

Tomaszów Mazowiecki

8

GALICKI Adam Jerzy

38

Tomaszów Mazowiecki

9

SKŁADOWSKI Bartłomiej

29

Tomaszów Mazowiecki

10

BOROWSKI Konrad Waldemar

29

Tomaszów Mazowiecki

OKRĘG NR 2

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

2

Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego

16807

8

5

50

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KRAWCZYK Cezary Jarosław

59

Tomaszów Mazowiecki

2

DWORCZAK Henryk

71

Tomaszów Mazowiecki

3

BATORSKA Izabela Beata

53

Tomaszów Mazowiecki

4

ADAMCZYK Weronika Dagmara

22

Tomaszów Mazowiecki

5

PAWLIK Tomasz Artur

48

Tomaszów Mazowiecki

6

SIERPIŃSKA Grażyna Elżbieta

65

Tomaszów Mazowiecki

7

JAKÓBCZAK Alicja Ewa

32

Tomaszów Mazowiecki

8

ŁYSAKOWSKI Tomasz Wiktor

43

Tomaszów Mazowiecki

9

KOWALCZYK Beata Magdalena

49

Tomaszów Mazowiecki

10

CZECHOWICZ Michał

38

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KUMEK Tomasz

68

Tomaszów Mazowiecki

2

DĘBIEC Zbigniew Jan

62

Tomaszów Mazowiecki

3

MATUSZEWSKA Sabina Wiesława

62

Tomaszów Mazowiecki

4

WĘGLIŃSKI Antoni

73

Tomaszów Mazowiecki

5

BERNAT Jarosław

46

Tomaszów Mazowiecki

6

WOŹNIAK Katarzyna Maria

50

Tomaszów Mazowiecki

7

KACZMARCZYK Anna Elżbieta

54

Tomaszów Mazowiecki

8

PASZKOWSKI Artur Lech

40

Tomaszów Mazowiecki

9

GŁOWACKA Marta

31

Tomaszów Mazowiecki

10

SALSKI Andrzej Wiesław

66

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KLATKA Barbara Ewa

53

Tomaszów Mazowiecki

2

GRZELCZAK Łukasz Hubert

33

Tomaszów Mazowiecki

3

TRZONEK Tomasz Marcin

43

Tomaszów Mazowiecki

4

KOBALCZYK Marta Grażyna

39

Tomaszów Mazowiecki

5

PAJĄK Marian Józef

74

Tomaszów Mazowiecki

6

KUCHARSKI Michał

41

Tomaszów Mazowiecki

7

REK Magdalena Katarzyna

45

Tomaszów Mazowiecki

8

DOLIŃCZYK Beata Maria

56

Tomaszów Mazowiecki

9

KOŁODZIEJCZYK Konrad Łukasz

22

Tomaszów Mazowiecki

10

SMOLAREK Bogdan Jerzy

53

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KRZYSZTOFIK Piotr

36

Tomaszów Mazowiecki

2

BARTSCH-CIELEBON Katarzyna Anna

46

Tomaszów Mazowiecki

3

SZMIDT Jolanta Teresa

64

Tomaszów Mazowiecki

4

MARJAŃSKA Bogusława

67

Tomaszów Mazowiecki

5

MICHALECKI Michał Andrzej

42

Tomaszów Mazowiecki

6

KOWALSKI Marek Jan

43

Tomaszów Mazowiecki

7

PIETRZYK Maria Emilia

56

Tomaszów Mazowiecki

8

BUCZYŃSKI Marian

59

Tomaszów Mazowiecki

9

LECHOWICZ Arkadiusz Stanisław

71

Tomaszów Mazowiecki

10

KARP Joanna

29

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra

31

Tomaszów Mazowiecki

2

KUCHTA Krzysztof Jan

55

Tomaszów Mazowiecki

3

WAWRO Tomasz Leszek

36

Tomaszów Mazowiecki

4

KUBIAK Marek Andrzej

39

Tomaszów Mazowiecki

5

SKRZYPCZYK Marek

53

Tomaszów Mazowiecki

6

GRABEK Monika

38

Tomaszów Mazowiecki

7

DZIUBAŁTOWSKI Krzysztof

39

Tomaszów Mazowiecki

8

PUCHALSKA Alicja Maria

62

Tomaszów Mazowiecki

9

SZUSTOROWSKA Jolanta Barbara

54

Tomaszów Mazowiecki

10

BATORSKI Jarosław Marek

29

Tomaszów Mazowiecki

OKRĘG NR 3

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

3

Rada Miejska Tomaszowa Mazowieckiego

15204

7

6

51

Listy kandydatów

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BARAN Kazimierz

53

Tomaszów Mazowiecki

2

MROWIŃSKI Przemysław Piotr

38

Tomaszów Mazowiecki

3

BOROWSKI Piotr Maciej

58

Tomaszów Mazowiecki

4

GASYNA Monika Sylwia

24

Tomaszów Mazowiecki

5

JANAS-PAWŁOWSKA Ilona Małgorzata

35

Tomaszów Mazowiecki

6

FLEJTERSKI Artur Grzegorz

51

Tomaszów Mazowiecki

7

ANDRYSZKIEWICZ Agnieszka Małgorzata

42

Tomaszów Mazowiecki

8

KRZYSZTOFIK Anna Bogumiła

54

Tomaszów Mazowiecki

9

SZULC Grzegorz Jan

65

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BARAŃSKI Andrzej

59

Tomaszów Mazowiecki

2

GÓRECKI Jan Mirosław

62

Tomaszów Mazowiecki

3

GAŁEK Julita Ewa

52

Tomaszów Mazowiecki

4

WITEK Izabela Maria

41

Tomaszów Mazowiecki

5

NAWROCKI Adam

49

Tomaszów Mazowiecki

6

MOKROGULSKA Daria Magdalena

35

Tomaszów Mazowiecki

7

MAŁEK Hieronim

79

Tomaszów Mazowiecki

8

DZBANEK Arkadiusz

33

Tomaszów Mazowiecki

9

FRANCZAK Beata

54

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WITCZAK Adrian

27

Tomaszów Mazowiecki

2

KOSZARNA Sylwia Anna

41

Tomaszów Mazowiecki

3

JODŁOWSKI Michał

35

Tomaszów Mazowiecki

4

RYBARCZYK-KWIECIEŃ Natalia Agata

40

Tomaszów Mazowiecki

5

KOWALIK Krzysztof Tomasz

49

Tomaszów Mazowiecki

6

KRASOŃ Lidia Anna

48

Tomaszów Mazowiecki

7

SIELICKA Barbara Anna

53

Tomaszów Mazowiecki

8

SKŁADOWSKI Kacper Filip

31

Tomaszów Mazowiecki

9

BALICKI Robert Krzysztof

40

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW’18

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WITCZAK Anna Izabela

37

Tomaszów Mazowiecki

2

WĘGRZYNOWSKI Rafał Waldemar

43

Tomaszów Mazowiecki

3

WÓJCIK Andrzej Tadeusz

52

Tomaszów Mazowiecki

4

KWARCIANA Sandra

25

Tomaszów Mazowiecki

5

PRZYBYSZ Marta Ewa

24

Tomaszów Mazowiecki

6

ŚWINOGA Krzysztof Ryszard

45

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

POPŁAWSKA Marzanna Stanisława

51

Tomaszów Mazowiecki

2

TARKA Dorota Emilia

50

Tomaszów Mazowiecki

3

ŚWIDZIŃSKI Bartłomiej Kamil

31

Tomaszów Mazowiecki

4

BAZLER Anna Lucjana

54

Tomaszów Mazowiecki

5

PIEPRZYCKI Mariusz

31

Tomaszów Mazowiecki

6

MUSIAŁ Janina

62

Tomaszów Mazowiecki

7

BARTNIK Wojciech Bolesław

58

Tomaszów Mazowiecki

8

JÓZEFOWICZ Sławomir

61

Tomaszów Mazowiecki

9

GOŹDZIK Barbara Bożena

47

Tomaszów Mazowiecki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PRZEDBORA Elżbieta Anna

49

Tomaszów Mazowiecki

2

PIERŚCIŃSKI Krzysztof Władysław

66

Tomaszów Mazowiecki

3

STORCZYK Małgorzata Katarzyna

44

Tomaszów Mazowiecki

4

RYBAK Marcin

43

Tomaszów Mazowiecki

5

MADZIO Edward

52

Tomaszów Mazowiecki

6

DRZEWOSKA Agnieszka Beata

47

Tomaszów Mazowiecki

7

MATYSZEWSKI Jacek

53

Tomaszów Mazowiecki

8

MARKIEWICZ Bożena Alicja

60

Tomaszów Mazowiecki

9

SYGITOWICZ Mikołaj Marek

18

Tomaszów Mazowiecki

 

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook