Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Piękne polskie kolędy i pastorałki. Koncert Kolęd w kościele św. Marcina [film, zdjęcia]

Za nami „Koncert Kolęd” w kościele św. Marcina w Białobrzegach. 6 stycznia w święto Trzech Króli parafianie i zebrani podczas mszy mieszkańcy mieli okazję wysłuchać tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Ciebłowianie”. „Ciebłowianie” to zespół wielopokoleniowy, który reprezentuje Gminę Tomaszów Mazowiecki. Podczas koncertu dorosłych wspierała grupa dzieci, które również śpiewają i grają w „Ciebłowianach”. Koncert Noworoczny jest organizowany przez zespół tradycyjnie w Święto Trzech Króli już od kilkunastu lat.

Zespół Pieśni i Tańca Ciebłowianie – Koncert Kolęd

Opublikowany przez Format3A Poniedziałek, 6 stycznia 2020

Specjalne podziękowania chórzystom i muzykom z zespołu przekazała kierownik zespołu Katarzyna Małek, która od lat prowadzi zajęcia z zespołem. Zaproszenie na koncercie przyjęli m.in. Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszek Szmigiel, Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Pierścińska, Instektor ds. Promocji Gminy Maria Robak.

Zespół Pieśni i Tańca „Ciebłowanie” prowadzi nabór dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej informacji o naborze na stronie www.cieblowianie.com lub na fb ZPiT Ciebłowianie.

Mamy dla Was zdjęcia i wideo z wydarzenia.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook