Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Podziękowania dla tomaszowskich policjantów za udzieloną pomoc. List z podziękowaniem w środku

Do Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymona Hermana wpłynęły podziękowania dla podwładnych za udzieloną pomoc. W piśmie wyrażono wdzięczność za udzielone wsparcie i uchronienie przed niebezpieczeństwem. Potwierdza ono jednocześnie zaangażowanie funkcjonariuszy w sprawy mieszkańców oraz skuteczność działań policjantów.

Policjanci każdego dnia spotykają się w służbie z różnymi, często nietypowymi i nieoczywistymi  sprawami dotyczącymi wielu sfer życia. Do każdej z nich starają się podchodzić indywidualnie w sposób, który pozwoli sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Jedna z takich sytuacji miała miejsce 24 czerwca 2021 roku w godzinach wieczornych gdy na tomaszowskim niebie zwisły ciemne chmury i zaczął podać grad o niespotykanych dotąd rozmiarach. Wówczas funkcjonariusze zaangażowali się w pomoc mężczyźnie, który wybrał się na wieczorną przejażdżkę rowerem do lasu. Co prawda mężczyźnie udało się wydostać z lasu lecz silne opady uniemożliwiły mu samodzielny powrót do domu. I tu z pomącą przyszli policjanci, którzy zauważyli cyklistę stojącego przy ścianie lasu i zaproponowali podwiezienie do domu. Mężczyznę wraz z jednośladem przewieziono do miejsca zamieszkania gdzie opowiedział on o całej sytuacji rodzinie. Ta doceniła zaangażowanie policjantów w słowach podziękowania przekazanych  Komendantowi Powiatowemu  Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Obraz profilowy  Ka Young Seo z Pixabay

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook