Powrót do listyKoncert chóru Artis Gaudium

W piątkowy wieczór, 5 stycznia 2024 roku chór Artis Gaudium pod dyrekcją Katarzyny Goljat oczarował publiczność w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą. Jak mówią zebrani goście – „Podczas koncertu były ciarki”.

W jego trakcie można było wysłuchać bardzo różnorodnego repertuaru w wykonaniu zarówno całego chóru, jak i jego solistów. Tego wieczoru, na scenie zaprezentowano utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, jazzowej, pop oraz gospel. Muzyczna uczta zakończyła się owacjami na stojąco, a także prośbami o bis.

Wydarzeniu towarzyszyła również wystawa prac uczestników zajęć plastycznych Marcina Stańca, która dodatkowo je ubarwiła. Kolejne wydarzenia w MCK Za Pilicą już wkrótce…

Harmonogram wydarzeń miejskich i MCK dostępny na stronie mck-tm.pl.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook