Powrót do listy21-latek rzucał z okna butelkami w BMW. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 21-latka, który rzucając butelkami z okna balkonu uszkodził stojące na parkingu BMW. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

11 maja 2018 roku po godzinie 22:00 tomaszowscy policjanci otrzymali informację o uszkodzeniu samochodu na jednym z przyblokowych parkingów w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Policjanci ustalili, że sprawca rzucał z balkonu szklanymi butelkami trafiając w stojące przed blokiem BMW. Po zebraniu informacji i ich analizie podejrzenia funkcjonariuszy padły na 21-letniego lokatora zamieszkującego na wspomnianym osiedlu przy ul. Smugowej. Policjanci namierzyli podejrzewanego, który przyznał się do uszkodzenia mienia. Właściciel samochodu oszacował straty na blisko 15 tysięcy złotych. 21 latek został zatrzymany i usłyszał zarzut. Za przestępstwo umyślnego uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook