Powrót do listy23. Ogólnopolskim Memoriał Szachowy Jana Wijaczki – zaproszenie

23. Ogólnopolskim Memoriał Szachowy Jana Wijaczki odbędzie się już w tę sobotę 22 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju w godz. 8.30 – 9.30.

W tym roku nagrodzeni będą zawodnicy, którzy w klasyfikacji końcowej zajmą miejsca w pierwszej dziesiątce. Ponadto przewidziano dodatkowe wyróżnienia dla najlepszych w kategorii juniorów, pracowników oświaty, kobiet, młodzieży do 13 lat, tomaszowian, najstarszego i najmłodszego uczestnika.

Patron Memoriału – Jan Wijaczka przez wiele lat uczył matematyki w I LO. Jego pasją życiową była gra w szachy. W latach 70-tych i 80-tych był zawodnikiem oraz instruktorem szachowym w tomaszowskim Spółdzielczym Klubie Sportowym „Start”. Wśród pracowników oświaty należał do krajowej czołówki.

Tegoroczny Memoriał Jana Wijaczki organizowany jest przy współudziale Zarządu Głównego ZNP, Urzędu Miasta, Zarządu Okręgu ZNP, PZU i Biura Turystycznego TATIANA. Patronat nad Memoriałem objął prezydent Marcin Witko.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook