Powrót do listy25BKPow. Uroczyste pożegnanie oficera prasowego

W Sali Tradycji 25 Brygady Kawalerii Powietrznej dowódca, żołnierze Brygady, oraz pracownicy resortu obrony narodowej pożegnali odchodzącego z naszej jednostki – oficera prasowego 25 Brygady Kawalerii Powietrznej kpt.Michała Kolada.

4 stycznia 2019r. w obecności dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, kadry oraz kolegów pożegnaliśmy, kpt.Michała Kolada, który od 2012r. służył w Brygadzie Kawalerii Powietrznej, a od 2017 jako oficer prasowy.  Dowódca płk Adam Marczak żegnając żołnierza podkreślał jego wzorowe wywiązywanie się z obowiązków służbowych, sumienności i fachowość w realizacji zadań, codzienne poświęcenie i zaangażowanie, a także wiele podejmowanych przez niego inicjatyw, które wspaniale służyły naszej jednostce. Uroczystość zakończyła się dokonaniem wpisów do księgi pamiątkowej, wykonaniem zdjęcia na tle sztandaru wojskowego, oraz złożeniem osobistych podziękowań i gratulacji. Nowym oficerem prasowym została kpt. Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook