Powrót do listy3. Bieg Charytatywny. Tomaszów Mazowiecki wybiegał posiłki dla dzieci.

W sobotę, 16 września, na 12. stadionach w całej Polsce odbył się 3. PKO Bieg Charytatywny. W sztafecie wzięło udział 6280 osób. Wszyscy pokonali łącznie 30732 okrążenia. W zamian za ich zaangażowanie i wysiłek Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże pieniądze na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci.
3. PKO Bieg Charytatywny pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” wystartował w sobotę, 16 września o godz. 11.00.
W Tomaszowie Mazowieckim bieg odbył się, na stadionie Lechii, w ramach treningu Biegam Bo Lubię. Wzięło w nim udział  9 drużyn po 5 osób w drużynie. Łącznie 44 osoby wybiegały ponad 132 km w ciągu jednej godziny.
Organizatorami imprezy w Tomaszowie był tomaszowski bbl czyli Biegam Bo Lubię na czele którego stoją trenerzy Michał Klatka i Robert Pietraszewski.

Każdy może zacząć biegać i dołączyć do tomaszowskiego bbl. Zajęcia w odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.30 rano przy Gimnazjum nr 7 (obok Starostwa).

 

Zdjęcia za zgodą i dzięki uprzejmości:                                    www.facebook.com/biegambolubietomaszowmazowiecki
Autor: Sebastian Wójcik

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook