Powrót do listy3 medale Marty Mysur w Sarajewie

Marta Mysur – trenerka Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do jako członek kadry narodowej reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Taekwon-do, które odbywały się w dniach 10-13 października w Sarajewie. Podczas championatu wspomniana zdobyła 3 brązowe medale.

W dniach 10-13 października 2019r. w stolicy Bośni i Hercegowiny odbywały się Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwon-do. W turnieju rywalizowało ok 1200 zawodników z 30 państw. W kobiecej kadrze była już po raz 6 na imprezie takiej rangi Marta Mysur, główny szkoleniowiec Tomaszowskiej Akademii Taekwondo. Marta wspierała reprezentację przede wszystkim w konkurencjach technicznych. I tak w indywidualnych układach stopni mistrzowskich IV-VI Dan zdobyła brązowy medal. Następnie będąc kapitanem drużyny układów, wraz z koleżankami wywalczyła kolejny brąz. Następnie podsumowała turniej jeszcze jednym brązowym krążkiem w drużynie technik specjalnych. Wszystkie konkurencje techniczne wymagają ogromnej precyzji, bardzo dobrego przygotowania motorycznego i specjalistycznego, a także ogromnej sprawności. O miejscach medalowych decydują malutkie szczegóły, które finalnie „rozdają” miejsca na podium. Sam fakt bycia w czołówce świadczy o bardzo dobrym poziomie technicznym zawodniczki.

Warto przypomnieć, że Marta Mysur jest nie tylko multimedalistką w taekwon-do, ale także reprezentuje Polską Policję w Kickboxingu i jest świeżo upieczoną Mistrzynią Polski Służb Mundurowych, które miały miejsce w dniach 27-29.09.2019r. w Grabinach. Na tym turnieju Marta zdobyła dwa złote medale w formułach pointfighting i kicklight i srebrny medal w formule K1.
zdjęcia ( pztkdlive, W. Dolecki, archiwum prywatne)

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com