Powrót do listy35 gram mefedronu ukrył w łazience

Policjanci znaleźli narkotyki ukryte w pojemniku w łazience. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 35 gramów mefedronu. Za popełnione przestępstwo, 25 letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Mazowieckiego grozi kara do 3 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną tomaszowscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci uzyskali informację, że środki odurzające  może przechowywać w swoim mieszkaniu. Podejrzewanego, namierzyli 1 marca o godzinie 21:00 na jednym z tomaszowskich parkingów samochodowych. Zatrzymali 25 latka i razem z nim pojechali do jego domu. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili schowany w łazience mefedron. Łącznie zabezpieczono ponad 35 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna został przewieziony do komendy policji gdzie usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Grozi mu kara  do 3 lat więzienia. Mężczyzna nie był wcześniej notowany.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook