Powrót do listy39-latek utonął w Pilicy, wcześniej spożywał alkohol

Tragicznie dla 39-latka zakończyła się kąpiel w rzece. Mężczyzna spożywał alkohol ze znajomymi, po czym postanowił się ochłodzić. Niestety nie przeżył tej kąpieli.

Najprawdopodobniej utonięcie było przyczyną śmierci 39-letniego mężczyzny, którego ciało wyłowiono z Pilicy 9 czerwca 2018r przed godziną 16.00. Policjanci ustalili, że tego popołudnia 39-latek wraz z dwoma znajomymi spożywał alkohol. W pewnej chwili mężczyzna stwierdził, że idzie się wykąpać do rzeki, a jego kompani odeszli z miejsca spotkania. Po pewnym czasie dzieci bawiące się nad rzeką powiadomiły ich, że w pobliżu mostu na wodzie unosi się ciało mężczyzny. Gdy znajomi przybiegli na brzeg, próbowali wyciągnąć topielca z wody. W tym samym czasie na miejsce zdarzenia dotarli wezwani policjanci, którzy podjęli reanimację 39-latka do czasu przyjazdu karetki. Czynności te kontynuowała załoga pogotowia ratunkowego. Niestety pomimo wysiłków ratowników mężczyzna zmarł. Lekarz stwierdzający zgon wykluczył udział osób trzecich. W rejonie miejsca wypadku obowiązywał zakaz kąpieli. Od początku roku to już piąta ofiara utonięcia w województwie łódzkim. Dwie osoby utonęły w marcu, a kolejne dwie w maju 2018 roku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook