Powrót do listy44-latek próbował umówić się z małoletnią w Tomaszowie

Do 2 lat kary pozbawienia wolności może grozić 44-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali tomaszowscy policjanci pod zarzutem próby umówienia się z małoletnią na spotkanie o charakterze seksualnym.

Informacja o planowanym spotkaniu do policjantów dotarła od internauty z Dolnego Śląska, który za pośrednictwem portalu społecznościowego nawiązał kontakt z podejrzewanym podając się za małoletnią. Mężczyzna zaproponował spotkanie o charakterze seksualnym na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Policjanci we współpracy ze zgłaszającym 8 czerwca 2018 roku o godzinie 17:35 namierzyli i zatrzymali 44-latka. Nienotowany wcześniej mężczyzna był kompletnie zaskoczony interwencją stróżów prawa. Nie stawiał oporu, trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie podejrzanemu zarzutów dotyczących próby umówienia się na spotkanie o charakterze seksualnym z osobą małoletnią. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook