Powrót do listy70-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Obaj podejrzani są o posiadanie narkotyków. Ojciec i syn mieli w swoim mieszkaniu marihuanę, amfetaminę oraz tytoń bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

16 września 2022 roku o godzinie 18:40 na ul. Chemików, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 70-letniego tomaszowianina, który w kieszeni bluzki posiadał kilka dilerek a w nich  blisko cztery gramy amfetaminy. W wyniku przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli ponad 90 gramów marihuany, ponad 13 gramów amfetaminy, jedna tabletkę ecstasy oraz kilogram tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Jak ustalono towar ten należał do 27 -letniego syna właściciela mieszkania.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, gdzie przedstawiono im zarzuty. 70-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jego syn natomiast usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim zastosował wobec mężczyzn policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook