Powrót do listy8. Ogólnopolski Rajd Kajakowo – Rowerowy

KS AMBER zaprasza na 8. Ogólnopolski Rajd Kajakowo – Rowerowy. W programie m.in. regaty kajakowe, pokaz ratownictwa wodnego i zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy oraz muzeum.

PROGRAM

Sobota 10 czerwca 2017r.
9:00 – Przejazd rowerami uczestników rajdu do Smardzewic, zwiedzanie Kościoła Św. Anny w Smardzewicach, spływ kajakowy i regaty kajakowe o nagrody i trofea rzeką Pilicą na odcinku Smardzewice – Tomaszów, Przystań.
13:00 – Święcenie rzeki, pokaz ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy przedmedycznej na Przystani w Tomaszowie Mazowieckim (akcja bezpieczne wakacje), c.d. spływu na trasie Tomaszów – Spała.
16:00 – Zakończenie spływu i powrót uczestników autokarem ze Spały do Tomaszowa.
16:30 Posiłek dla uczestników spływu, rozdanie nagród i integracyjne ognisko z gitarą.

Niedziela 11 czerwca 2017 r.
9:00 – Zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy i muzeum w Tomaszowie, wyjazd rowerami z Przystani w Tomaszowie do Spały ścieżką rowerową
12:00 – Spływ rzeką Pilicą na trasie Spała – Inowłódz, Zakościele, zwiedzanie kościółka Św. Idziego i ruin Zamku Kazimierza Wielkiego, powrót do Tomaszowa,
16:00 – Posiłek i zakończenie imprezy.

Zapisy do 8 czerwca mailowo (biuro@amberklub.pl). Dodatkowych informacji udziela Andrzej Ambroziak, tel. 602 32 10 35.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook