Powrót do listyAdrian Legęncki zaprasza kobiety: Dialog o przyszłym mieście!

Komitet Wszyscy Razem zaprasza kobiety na spotkanie z kandydatem na prezydenta Adrianem Legęnckim, które odbędzie się 21 marca, w czwartek o godzinie 17:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w małej sali PCAS. To doskonała okazja, aby poznać bliżej potencjalnego lidera oraz dowiedzieć się więcej o jego programie wyborczym.

Adrian Legęncki, będący kandydatem na prezydenta, chce spotkać się z kobietami, wysłuchać ich opinii i odpowiedzieć na pytania związane z jego planami na przyszłość Tomaszowa Mazowieckiego. To ważne wydarzenie w kontekście nadchodzących wyborów, które będą decydować o kierunku, jaki miasto ma obrać w najbliższych latach.

Spotkanie dla kobiet z Adrianem Legęnckim ma na celu stworzenie przestrzeni do dialogu i wymiany poglądów. Jest to doskonała okazja, aby aktywnie uczestniczyć w życiu politycznym miasta i mieć wpływ na decyzje podejmowane przez potencjalnego prezydenta.

Organizatorzy zapraszają wszystkie kobiety, które pragną poznać bliżej kandydata na prezydenta i wyrazić swoje zdanie na temat przyszłości miasta. Spotkanie zapowiada się jako ciekawe i inspirujące wydarzenie, które może mieć istotny wpływ na polityczną rzeczywistość Tomaszowa Mazowieckiego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook