Powrót do listyAkcja na rzecz profilaktyki raka

Członkinie Tomaszowskiego Stowarzyszenia Amazonek, 26 maja o godzinie 12 na placu Kościuszki uformują różową wstążkę, symbol profilaktyki raka. Wydarzeniu towarzyszyć będą działania profilaktyczne i stoiska edukacyjne. Inicjatywa wpisze się w ogólnopolską akcję edukacyjną z okazji Dnia Matki ph. „Badamy nie tylko mamy”, którą organizuje Federacja Stowarzyszeń „Amazonki”.

W jej ramach, w 90 polskich miastach przedstawicielki Federacji oraz członkinie klubów Amazonek wyjdą na ulice, gdzie będą edukować nt. profilaktyki raka piersi. Spotkaj się z organizatorkami akcji lub dołącz do niej online (szczegóły na plakacie). Honorowy patronat nad inicjatywą objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook