Powrót do listyAndrzejkowa noc w Klubie Kwadransowych Grubasów

W minioną sobotę członkowie Klubu Kwadransowych Grubasów tradycyjnie bawili się na imprezie andrzejkowej, tym razem w sali „Mega” przy ulicy Nadrzecznej.

Andrzejki to właściwie pretekst do fetowania okrągłych rocznic urodzinowych członków Klubu. W tym roku jubilatek i jubilatów było trzynaścioro, w tym dwoje osiemdziesięciolatków i jedno małżeństwo. Wszyscy jubilaci w prezencie otrzymali piosenki specjalnie dla nich napisane, a wyśpiewane przez chór przyjaciół z Klubu, jubileuszowe statuetki oraz piękne ręcznie robione kwiaty.

Imprezę od strony artystycznej przygotowała, jak co roku, Mirka Słowińska będąca jednocześnie autorką świetnych tekstów, reżyserką i scenografką. Sami jubilaci również nie byli bierni. Odśpiewali na scenie dwie piosenki nawiązujące do okoliczności spotkania: „Nie liczę godzin i lat” A. Rybińskiego i „Tych lat nie odda nikt” I. Santor, a także zaserwowali uczestnikom imprezy szampana i pyszny, urodzinowy tort własnoręcznie przygotowany przez jedną z jubilatek, Danusię Mazurek.

Jednak najistotniejszą rzeczą w całej imprezie, ku radości prezeski Krysi Koselak, była hojność uczestników. Po sali krążyła bowiem skarbonka- świnka, do której wrzucano monety i banknoty na konkretne cele charytatywne. Zebrano aż 964 złote, które przekazane zostaną na trzy akcje charytatywne: „Szlachetną Paczkę”, tepedowską „Mikołaj Dzieciom” oraz na paczki dla biednych dzieci z Zespołu Szkół nr 8 w Białobrzegach. Zebrana suma na pewno się powiększy, ponieważ jeszcze kilku uczestników deklarowało chęć dokonania wpłaty.

 

gr1 gr3 gr5 gr4 gr6
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook