Powrót do listyAneta Michniewska sekretarz gminy Żelechlinek odznaczona

W Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył 27 mieszkańcom województwa łódzkiego Medale za Długoletnią Służbę. Wśród odznaczonych znalazła się Aneta Michniewska, która pełni w Żelechlinku stanowisko sekretarza gminy, otrzymała Medal Srebrny za Długoletnią Służbę. Gratulujemy

Państwa praca buduje siłę urzędów i firm, czyli naszych małych, lokalnych ojczyzn, a w konsekwencji również całej Rzeczpospolitej. To dzięki tej sumiennej postawie nasz kraj bogaci się i rozwija na wszystkich możliwych płaszczyznach – podkreślił wicewojewoda.

Medale za Długoletnią Służbę nadawane są za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook