Powrót do listy„Arena dla Niepodległej”

7-8 listopada 2020 r. o godzinie 10 w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się otwarte zawody ogólnopolskie „Arena dla Niepodległej” we wszystkich kategoriach wiekowych (wykaz kategorii i dystansów na plakacie). Zawody swoim patronatem objęli Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko.

Projekt „ARENA dla NIEPODLEGŁEJ” polega na organizacji ogólnopolskich zawodów w łyżwiarstwie szybkim skierowanych do dzieci i młodzieży szkolnej, młodzieżowców, seniorów i dorosłych z całego kraju. Celem zawodów jest promocja dyscypliny i wzrost zainteresowania łyżwiarstwem w Polsce, harmonijny rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, seniorów i dorosłych, identyfikacja talentów sportowych i ich rozwój; promocja Święta Narodowego.

Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. Zawody odbędą się bez udziału publiczności. Organizatorzy zapraszają na transmisję na żywo w dniach 7-8 listopada na YouTube, na kanale Areny Lodowej.

Więcej informacji w Regulaminie zawodów (link).

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook