Powrót do listyArtystyczne spilśnianie wełny czyli… zajęcia filcowania w MCK

Cykl trzech rozwojowych spotkań z zakresu podstaw filcowania na sucho zakończył się w minioną środę w Miejskim Centrum Kultury, filii MOK.

Na zajęciach teoretycznych zapoznano uczestników z legendami, historią i metodyką najstarszego sposobu przetwarzania wełny owczej. Zajęcia praktyczne miały charakter trzech lekcji, na których uczestnicy wykonywali kolejno kompozycje płaskie, elementy biżuterii, aplikacje na swetry i łączyli ze sobą formy przestrzenne.

Rękodzielnictwo, w tym filcowanie to doskonały sposób na wyciszenie się i relaksujące spotkanie w grupie znajomych.

Ze względu na duże zainteresowanie informujemy, że cykl rozwojowych warsztatów z zakresu filcowania na sucho prowadzony przez Elżbietę Lenart pracownika Miejskiego Centrum Kultury, filii MOK zostanie powtórzony w najbliższych miesiącach. O terminach poszczególnych zajęć będziemy informować na bieżąco. Warsztaty kierowane są do młodzieży i osób dorosłych.

Więcej informacji i zapisy w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Browarnej 7 lub telefonicznie tel. 44 724 42 93.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook