Powrót do listyBal karnawałowy w „Tęczowej Akademii”

Powszechnie wiadomo, że karnawał to okres zimowych maskarad i zabaw tanecznych. Doskonale o tym wiedzą  także Przedszkolaki z „Tęczowej Akademii” w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno –Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Z wielką radością dzieci wzięły udział w balu zorganizowanym w oddziale przedszkolnym. Sala „Tęczowej Akademii” zamieniła się w „Królestwo Bajki”. Na ścianach widniały postaci Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków. Nie zabrakło też balonów i kolorowych serpentyn.

Chłopcy i dziewczynki wspólnie się bawili w przepięknych strojach bajkowych przygotowanych przez rodziców. W balu uczestniczyły królewny, wróżki, Roszpunki, Elzy, piraci, Batmani. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w przygotowanych konkursach i zabawach, które zwieńczył słodki poczęstunek. Radości ze wspólnej zabawy nie było końca.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook