Powrót do listyBaw się z nami kolorami

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza 14 sierpnia do wspólnej zabawy podczas warsztatów pn. „Paciaje i mazy”. Odbędą się one na przystani miejskiej nad Pilicą (ul. PCK 2/4) w godz. 17-19 w ramach „Kulturalnych piątków z MCK”.

 

W programie m.in.: malowanie farbami na różnych powierzchniach (np. na tekturze, streczu, przezroczystych tablicach itd.), rysowanie kredą na chodniku, tworzenie graffiti wg gotowych szablonów, pokazy baniek mydlanych, fotościanka i inne atrakcje.

 

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek. I tych, co już umieją malować, i tych, którzy chcą się tej sztuki nauczyć, jak również tych, którzy po prostu chcą ciekawie i kreatywnie spędzić czas. Wstęp jest wolny, jednak ze względu na sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego i stosowanie się do zaleceń organizatorów.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook