Powrót do listyBazarek charytatywny dla Mai

Maja choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA1 potrzebna terapia genowa czyli najdroższy lek świata wart 9,5 miliona złotych. Maja staje się coraz słabsza bez tej terapii zanikną mięśnie odpowiedzialne za przełykanie, oddychanie, pompowanie krwi. Bazarki Charytatywne mają na celu zebranie pieniędzy na terapie ale również przybliżenie problemu SMA1 z jakim na co dzień zmagają się rodzice oraz z bezsilnością którą zmaga się rodzina na co dzień. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

W Tomaszowie Mazowieckim zostanie uruchomiony Bazarek Charytatywny dla Mai. W OSP Tomaszów Mazowiecki przy ul. POW 5 od 4 do 6 grudnia będzie można wspomóc akcję poprzez zakupy. Na bazarek można też przynosić nakrętki i zużyte baterie.
Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś zabawki puzzle książki w dobrym stanie lub inne fanty które jeszcze można dołączyć do naszego bazarku też można przynosić.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook