Powrót do listyBenefis – Niespodzianka Urszuli Stefaniak

W piątek, 17 lutego w „Tkaczu” odbył się uroczysty Benefis – Niespodzianka Urszuli Stefaniak, wieloletniej nauczycielki języka polskiego w II Liceum Ogólnokształcącym z okazji Jej odejścia na emeryturę.

Benefis był podziękowaniem dla pani profesor za lata pracy pedagogiczno-dydaktycznej. Organizatorem wydarzenia był ks. Grzegorz Chirk, a reżyserką, Magdalena Gontarek.

Program artystyczny benefisu został podzielony na 5 części i obejmował życie bohaterki. Wystąpił m.in. Młodzieżowy Teatr ds. Ciężkich wraz z opiekunem Januszem Dziubałtowskim, młodzi wokaliści i recytatorzy, byli uczniowie pani Urszuli, przyjaciele, koledzy i koleżanki ze szkolnej ławy…

Widownia licząca ponad 100 osób na zakończenie tego szczególnego wieczoru wspólnie odśpiewała piosenkę finałową i z wielkim wzruszeniem życzyła Pani Urszuli wszystkiego najlepszego na „nowej drodze życia”.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook