Powrót do listy„Bezpieczne wakacje 2018” – debata dla uczniów

Wakacje to nie tylko czas beztroskiej zabawy, przyjemnego spędzania czasu wolnego oraz długich kąpieli wodnych i słonecznych. Niestety jest to także okres, w którym dochodzi do wielu niebezpiecznych zdarzeń z udziałem najmłodszych. Aby im zapobiegać dzielnicowi st.asp. Tomasz Jaworski i st.sierż. Sylwia Papiernik 11 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowali debatę dla uczniów klas IV ph. „Bezpieczne wakacje 2018”.

Na spotkaniu funkcjonariusze zapoznali uczniów z zasadami bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, przestrzegali przed kontaktami z osobami nieznajomymi,a przede wszystkim przed nowymi kolegami poznanymi za pośrednictwem portali społecznościowych. Policjanci mówili także o bezpiecznych zachowaniach na drodze. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane przez mundurowych pytania, a także podawali własne pomysły jak zachowywać się bezpiecznie w określonych sytuacjach. Gościem specjalnym debaty była kurator zawodowa z Wydział Rodzinnego Sądu Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim Pani Emilia Kałuzińska. Opowiedziała o zasadach odpowiedzialności nieletnich za czyny karalne. Młodzi uczestnicy bardzo aktywnie spędzili czas, ciekawe prelekcje na pewno przyczynią się do ich bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook