Powrót do listyBezpieczny przejazd kolejowy

5 marca 2018 roku na terenie powiatu tomaszowskiego prowadzone są wzmożone działania policyjne ukierunkowane na bezpieczeństwo na strzeżonych i niestrzeżonych przejazdach kolejowych. Głównym ich celem jest przeciwdziałanie niewłaściwym zachowaniom kierowców i pieszych przekraczających przejazdy kolejowe, a tym samym zmniejszenie liczby wypadków w tych miejscach. Działania realizowane są przy współpracy Straży Ochrony Kolei, którzy wspólnie z funkcjonariuszami policji dbali o bezpieczeństwo uczestników ruchu w obrębie strzeżonych i niestrzeżonych przejazdów kolejowych. Najczęstszymi wykroczeniami było: przechodzenie przy opuszczonych zaporach przez pieszych oraz wjazd na przejazd mimo niezakończenia podnoszenia się zapór.

Pamiętajmy, że w konfrontacji z pociągiem, każdy samochód, który znajdzie się na torach, nie będzie miał szans. Apelujemy więc o rozsądek w rejonie przejazdów kolejowych. Opuszczające się zapory i czerwony sygnalizator zwiastują nadjeżdżający pociąg, dlatego w takiej sytuacji należy zwolnić, zatrzymać się i pod żadnym pozorem nie wjeżdżać na tory, bo może dojść do tragedii.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook