Powrót do listyBezpłatna projekcja bajki w PCAS-ie

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na projekcję bajki pt. „Kopciuszek. Historia prawdziwa”. Tym razem swoje podwoje otwiera „Andrzejkowe kino PCAS-u” w kolejnej, niecodziennej odsłonie bajki braci Grimm, znanej i lubianej przez wiele pokoleń. W tej wersji Kopciuszek wciela się w rolę odważnej bohaterki, stającej w obronie zagrożonego królestwa. Projekcja jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane powinny skontaktować się telefonicznie z sekretariatem pod nr. 44 724 63 34 i zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Projekcja odbędzie się we wtorek, 29 listopada, o godz. 10.00, w sali widowiskowej placówki przy ul. Farbiarskiej 20/24.
Projekcja adresowana jest głównie do widzów najmłodszych, ale ponieważ z bajek się nie wyrasta, to PCAS zaprasza wszystkich miłośników filmów animowanych, romantycznych opowieści, humoru i wyciskaczy łez.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook