Powrót do listyBiegam bo Lubię rusza z zajęciami !

Tomaszowska grupa Biegam Bo Lubię rozpocznie 14 kwietnia już swój 9. sezon. Biegam Bo Lubię to otwarta grupa dla pasjonatów tego sposobu aktywnego spędzania czasu. Bez względu na stopień zaawansowania, każdy może uczestniczyć w zajęciach biegowym (zaznaczmy nieodpłatnych zajęciach biegowych). Jeżeli masz ukończone 16 lat, to w każdy czwartek Tenejro Robert Pietraszewski i Przemysław Fabijański. zapraszają (bez względu na pogodę), na boisko obok budynku starostwa powiatowego. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 19.00.

Akcja wzięła swój początek od audycji nadawanej na antenie Programu III Polskiego Radia od czerwca 2010 roku, autorstwa dziennikarzy: Krzysztofa Łoniewskiego i Pawła Januszewskiego (byłego lekkoatlety, Prezesa Fundacji Wychowanie przez Sport ) oraz Adama Kleina (z portalu bieganie.pl). Pilotażowy program regularnych zajęć biegowych odbywał się od września do grudnia 2010 roku. I choć działaliśmy wtedy na dość niewielką skalę – w czterech miastach Polski – od początku wierzyliśmy, że ta akcja ma sens i wkrótce jej zasięg znacznie się rozszerzy. Naszym celem jest zapewnienie cotygodniowych spotkań z trenerem ludziom, którzy biegają lub dopiero chcieliby zacząć. Pragniemy, aby mieli takie możliwości w całym kraju, w każdym zakątku, zarówno w dużych miastach jak i wsiach. Tak, aby możliwość dołączenia do grona osób czerpiących radość z biegania była w zasięgu każdego, żeby początki – dzięki wsparciu trenerów i innych biegaczy – stały się jak najłatwiejsze. (źródło:biegambolubie.com.pl)

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook