Powrót do listyBiegamy i pomagamy z każdym krokiem. Ruszyły zapisy do charytatywnego biegu

Po raz kolejny zapraszamy do wspólnego biegania w charytatywnym biegu, a ściślej mówiąc w charytatywnej sztafecie dla dzieciaków z domów dziecka w województwie łódzkim. Impreza 8 października na Stadionie im. Braci Gadaj start o godzinie 10.30. Do wspólnego biegania organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek, płeć oraz umiejętności, każdy może pomagać poprzez wybieganie.

Jakie są zasady?

Drużyna składająca się z 5 zawodników ma przez godzinę przebiec jak najdłuższy dystans a zebrane w ten sposób km zostaną zamienione przez bank na środki dla potrzebujących dzieci. Zawodnicy biegną w kolejności jeden po drugim dookoła stadionu jedno lub dwa i więcej okrążeń i się zmieniają (najszybciej i najwięcej przebiega się gdy zawodnik biegnie jedno kółko).

Kogo wspieramy biorąc udział w wydarzeniu?

Celem tegorocznego PKO Biegu Charytatywnego jest wsparcie psychologii i psychiatrii dziecięcej.

Jak się zapisać?

Organizatorami biegu w naszym mieście są Robert Pietraszewski tomaszowski trener Biegam bo lubię. Zgłoszenie drużyny 5-cio osobowej należy dokonać  pod linkiem TUTAJ. Jeżeli nie masz drużyny a chcesz wziąć udział w biegu, nie szkodzi również możesz wysłać maila zgłaszającego lub przyjść w dniu biegu a trenerzy zmontują drużynę. Dodatkowe pytania należy kierować do Roberta Pietraszewskiego pod numerem 509 690 846 

Link do wydarzenia:
bbl Tomaszów Mazowiecki

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook