Powrót do listyBizneswoman i malarka

– Do malowania wróciłam jako dojrzała kobieta. Moja twórczość jest bardzo zróżnicowana, płynie prosto z serca. Maluję pejzaże, kwiaty, zwierzęta, portrety, ale też obrazami staram się recenzować aktualne wydarzenia społeczne i polityczne.
Moje obrazy na co dzień ozdabiają ściany pomieszczeń hotelu. Myślę, że nadają obiektowi niepowtarzalnego klimatu.
Można je też oglądać w innych okolicznościach. Wystawiałam prace w muzeach i galeriach, również za granicą.
Jestem mieszkanką gminy Andrespol od 40 lat. Uznałam, że to doskonała okazja, by znajomy, sąsiadom, przyjaciołom zaprezentować swoją twórczość na miejscu. Udało się zorganizować wystawę ponad 40 moich prac w siedzibie domu kultury w Wiśniowej Górze. Rozpoczął ją 5 marca wernisaż.
***
Pani Grażynie gratulujemy pięknego hobby, odwagi w prezentowaniu własnej wizji świata, a odwiedzających portal Format3a zapraszamy do prezentowania własnych dokonał pasji i sukcesów.

Foto: Stanisław Świerkowski

wernisaż1 wernisaż2 wernisaż3

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook