Powrót do listyBomb(k)owa „Pinezka”

Gdy wchodzimy do sklepu papierniczego, spodziewamy się ferii kolorów i asortymentu, na który składają się tysiące produktów przydatnych w szkole i biurze. Na dzieci i ich rodziców czyhają coraz to nowe pokusy, wymyślane przez projektantów i produkowane przez producentów. Od kilku miesięcy hitem są kukurydziane… klocki. Niekoniecznie trzeba je od razu zjadać, ale rodzic nie musi wpadać w panikę, gdy taki klocek trafia do buzi dzieciaka. Przed tegorocznym świętami zapanowała moda na… kreatywną, różnokolorową plastelinę, która sama…

Jednak tym, którzy odwiedzają hurtownię papierniczą „Pinezka” na Niebrowie szczególnej uwadze polecamy ozdoby świąteczne wykonane osobiście przez Iwonę Krawczyk, właścicielkę sklepu. Na zdjęciach drobna próbka umiejętności pani Iwony.

Sklep „Pinezka”, ul. Ostrowskiego 12. Przyjdź i odszukaj bombkę, którą wykonała właścicielka.

 

Zapisz

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook