Powrót do listyBookiecik literacko-muzyczny dla Pań

W dniu 4 marca 2020 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na „Bookiecik literacko-muzyczny dla Pań” złożyły się recytacje wierszy w wykonaniu członków Klubu Literackiego Estawela, działającego przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim. Poeci i poetki z Estaweli zaprezentowali nam przepiękną antologię swojej twórczości na którą składają się wiersze, fraszki i limeryki.
Wieczór poetyki uświetnił Pan Mieczysław Kincel, wokalista, uczestnik programu „The Voice Senior”. Pan Mieczysław wykonał dla nas znane i lubiane piosenki tj. „Już nie zapomnisz mnie”, „Kocham Paryż”, „Lecz tylko na chwilę”, „Que sera” i inne.
Organizatorzy wieczoru Biblioteka i Świetlica w Smardzewicach bardzo serdecznie dziękują przybyłym gościom za dostarczenie nam pięknych wrażeń.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook