Powrót do listyBożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera po raz drugi w Tomaszowie

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko po raz drugi zaprasza do włączenia się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Jest to forma pomocy i pamięci o tych, dla których Ojczyzna była i jest najwyższą wartością, dla której ryzykowali zdrowie i życie.  Zbiórka potrwa do 15 grudnia 2017 r. Po tym terminie skompletowane paczki zostaną wręczone kombatantom.

Wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, artykuły chemiczne oraz higieniczne można zostawiać w tomaszowskich szkołach podstawowych w Miejskim Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18). Miłym akcentem uzupełniającym akcję jest dołączenie do paczki wypełnionej kartki świątecznej.

Patronat honorowy nad ogólnopolską akcją objęli m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Instytut Pamięci Narodowej. Lokalnymi organizatorami akcji są prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook