Powrót do listyBrawa dla „Dreszcza”

Bartłomiej Zerkowski „Dreszcz”, zdobywca tegorocznej nagrody publiczności, II Edycji Konkursu Konfrontacje muzyczne – Festiwalu „A może byśmy tak… do Tomaszowa”, zgodnie z zapowiedzią przekazał nagrodę na cele charytatywne. 11 lipca, Bartek w obecności Jacka Matyszewskiego – nauczyciela ZSP nr 1, przekazał swoją nagrodę rodzeństwu młodych tomaszowian, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Ogromne brawa dla „Dreszcza” za jego szlachetny i piękny gest. Podczas koncertu Konfrontacji muzycznych, wykonał na scenie dwa utwory. Bartek pisze teksty do istniejącej już muzyki.

 

 

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook