Powrót do listyBusinesswoMUM – Motywacyjne warsztaty dla mam – rekrutacja

W sierpniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe rozpoczną się dwu-miesięczne, darmowe warsztaty motywacyjne dla mam pn. „BusinesswoMUM”.  Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Skrzydła dla Mamy” zakłada 9 warsztatów, które pomogą mamom nieaktywnym zawodowo wrócić na rynek pracy, zmienić profil zawodowy lub założyć własną firmę. Część motywacyjna warsztatów będzie prowadzona przez specjalistów od coachingu, którzy pomogą uczestniczkom uwierzyć w siebie i zbudować na nowo swój wizerunek. Mamy dowiedzą się także jak napisać Business Plan, dobre CV, jaką ścieżką karierą mogą podążać i jak pogodzić życie rodzinne z życiem zawodowym.  W październiku planowany jest finał projektu  z nocnym maratonem filmowym podczas którego wystąpią znane Mamy takie jak Aleksandra Radomska, której książka „Mam Wątpliwość” osiąga literackie szczyty na listach Empiku.

Projekt „BusinesswoMUM” jest realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Ujazd „Cooltura”, a koordynatorkami są Aleksandra Wójcińska i Angelika Lejko.

Rekrutacja trwa do 29 lipca, a szczegółowe informacje i zapisy pod nnr telefonów: 880 689 882 i 515 170 610

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook