Powrót do listyCharytatywnie u Ujeździe

Noworoczny koncert charytatywny „Magia pomagania”

5 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe miał miejsce wyjątkowy noworoczny koncert charytatywny „Magia pomagania” pod patronatem wójta gminy Ujazd Artura Pawlaka. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Dar serca” z Niewiadowa.

Cel był bardzo szczytny. Środki zebrane przy tej okazji są przeznaczone na leczenie ciężko chorej pani sołtys Ojrzanowa Jolanty Ronek. W koncercie wystąpili zarówno młodzi jak również starsi artyści reprezentujący chyba wszystkie zespoły i grupy z terenu gminy Ujazd. Wielką niespodzianką był występ półfinalistki „The Voice of Poland”, tomaszowianki Agi Dębowskiej. Oprócz występów były również rozstawiły się przeróżne, kolorowe stoiska, ale największą uwagę skupiły na sobie niewielkie puszki, które musiały pomieścić jak najwięcej wielkich serc. I udało się. Po podliczeniu zebranych pieniędzy okazało się, że zebrano pokaźną kwotę aż 15 tysięcy złotych!

Źródło: www.ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook