Powrót do listyCiąg dalszy zmian kadrowych w Lechii

Decyzją Zarządu KS Lechia Tomaszów, Bartosz Grad, rozgrywający, nie będzie zawodnikiem Lechii w rozgrywkach 1 Ligi w sezonie 2017/2018.

Sprawę skomentował trener Lechii, Bartłomiej Rebzda: Bartosz rozpoczął cykl przygotowawczy z drużyną lecz nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Nie widzę możliwości dalszej współpracy z zawodnikiem.

W miejsce Bartosza Grada, Lechia zakontraktowała 19-letniego rozgrywającego – Damiana Gościańskiego.  Damian pochodzi z Gostynia, występował w Jokerze Piła a w zeszłym sezonie w drużynie PGE Skra Bełchatów uczestniczącej w rozgrywkach Młodej Ligi.
Dobrze że do takiej zmiany doszło na początku przygotowań, jeszcze przed jakże ważnym początkiem naszego pierwszego sezonu w wyższej klasie rozgrywkowej. Cieszę się, że Damian do nas dołączył.  Jest młodym, obiecującym rozgrywającym, który ma szanse rozwinąć się w naszym klubie- skomentował trener Bartłomiej Rebzda:

 

Damian Gościański:

Data urodzenia: 7 listopada 1998

Wzrost: 191 cm

Waga: 76 kg

Zasięg z wyskoku do ataku: 335 cm

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook