Powrót do listyCiebłowice Run [film,zdjęcia]

15 lipca, w niedzielę, w ramach turnieju siatkówki plażowej odbył się bieg z przeszkodami Ciebłowice Run. O godzinie 13.00 na starcie pojawiło się ponad siedemdziesięciu zawodników i zawodniczek, zanim jednak usłyszeli huk petardy sygnalizujący star, odbyła się rozgrzewka. Do biegu rozgrzał zawodników Wiktor Wójcik z Academia Gorila Tomaszów Mazowiecki.

 

Długość trasy wynosiła około 7 km i przebiegała przez las. Na trasie umieszczono około 30 przeszkód, wśród nich były bale z ogniem, worki z piaskiem, opony, armatki widne, pod koniec kiedy już zawodnicy byli dość mocno zmęczeni musieli odpowiedzieć na pytania logiczne. Za każde niewykonane zadanie zawodnicy musieli zrobić 10 karnych burpees.

 

Na mecie pierwszy stawił się Matusz Pawlik, kolejno drugi był Tomasz Banaszczyk trzeci przybiegł Bartek Ostałowski.

Wśród kobieta pierwsza byłą Alicja Adamczyk, druga Agnieszka Marczewska-Adamiec (Format3A), trzecia Barbara Rybaczek.

Najlepsi otrzymali medale, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Organizatorami  imprezy byli: Witold Sill, Jacek Wieczorek i Adam Koperkiewicz.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook