Powrót do listyCo zrobić z choinką po świętach?

Jeśli nie wiecie, co zrobić z żywą choinką po świętach, możecie ją przynieść do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się na terenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta przy ul. Warszawskiej 119 (wjazd od ul. Strefowej). Przyjmowane będą drzewka w doniczkach i ukorzenione, które po aklimatyzacji zostaną posadzone na terenach zielonych w mieście. PSZOK jest dostępny dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.
Choinki żywe cięte to tzw. odpad biodegradalny. Małe drzewka po pocięciu można wrzucać do brązowych pojemników na bio, a większe (przekraczające 120 cm) oraz drzewka sztuczne oddać służbom komunalnym w terminach wyznaczonych do odbioru odpadów wielkogabarytowych.

Źródło: KochamTomaszów

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook