Powrót do listyCUKIEREK ALBO RÓZGA akcja na drodze wojewódzkiej nr 713

W dniu 13 grudnia 2017 roku funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim wraz z uczniami Zespołu Szkół w Komorowie przeprowadzili działania ”Cukierek albo rózga”. Była to przedświąteczna akcja, która edukowała najmłodszych, przybliżyła im pracę policjantów drogówki, a także miała na celu poprawienie bezpieczeństwa na drogach.

Akcja została przygotowana przez Zespół Szkół w Komorowie pod okiem pedagogów Beaty Kielan i Doroty Kowalskiej wraz z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim, z której ramienia poprowadził ją Naczelnik Ruchu Drogowego podinsp. Rafał Goszczyński wraz z funkcjonariuszami sierż. sztab. Krzysztofem Żegnałkiem i st.post. Olgą Bogatek. Do akcji włączył się także Michał Kędziora z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu.

Dzieci wręczali zatrzymanym przez Policję kierowcom cukierki za poprawną jazdę lub rózgę za drobne wykroczenia lub nieprawidłowe zachowanie na drodze.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook