Powrót do listyCzerniewice. I Rodzinny Rajd Rowerowy

W niedzielę, 25 czerwca br. odbył się w naszej gminie I Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem „Szlakiem czerniewickich parków”, zorganizowany przez wójta gminy Czerniewice i Gminny Ośrodek Kultury w Czerniewicach. Zbiórka uczestników miała miejsce w zabytkowym parku w Czerniewicach, gdzie zostali oni powitani przez organizatorów. Następnie trasa wiodła przez Józefów do Strzemeszny (plac upamiętniający 1050. rocznicę chrztu Polski i 360. rocznicę zwycięskiej bitwy ze Szwedami pod Strzemeszną), skąd po krótkiej przerwie grupa przez Krzemienicę udała się do miejsca docelowego, którym był zabytkowy park w Lipiu. Uczestnicy rajdu poznali krótką historię odwiedzonych obiektów. Nagrodami rzeczowymi uhonorowano najstarszą i najmłodszą osobę próbującą swoich sił na rowerze. Najstarszą uczestniczką okazała się Barbara Juzwik – mieszkanka Czerniewic, natomiast najmłodszym uczestnikiem był Marcel Lewandowski ze Strzemeszny. Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko z kiełbaskami.

Celem rajdu było poznanie ciekawych miejsc, znajdujących się na terenie naszej gminy, integracja jego uczestników oraz zapewnienie miłego i zdrowego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym. Już teraz zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji rajdu!

 

Źródło: czerniewice.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook