Powrót do listyCzerniewice. Sukces młodych piłkarzy

W sobotę 17 czerwca na Orliku w Żelechlinku odbył się towarzyski turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych w 2007 roku i młodszych.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, w tym młodzi zawodnicy z Czerniewic. Nasz zespół pokonał IKS Inowłódz 3:2, LKS Będków 5:0, LKS Żelechlinek 3:1. Przegrał tylko z Mazovią Tomaszów Mazowiecki 1:2.

Po zaciętych bojach na boisku oraz przeliczeniu punktów drużyna z Czerniewic zajęła I miejsce. Na zakończenie imprezy sportowej każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a drużynom wręczono puchary oraz dyplomy.

Źródło: czerniewice.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com