Powrót do listyCzerniewice. Szkolenie chemizacyjne

Zapraszamy do udziału w szkoleniu w zakresie stosowania środków ochrony roślin z uwzględnieniem zasad integrowanej ochrony. Przeszkolenie w tym zakresie wymagane jest przez polskie prawo od osób:

  • nabywających środki ochrony roślin,
  • wykonujących zabiegi ochrony roślin.

Dla osób korzystających z wsparcia Unii Europejskiej (w tym z dopłat bezpośrednich) jest to również jeden z podstawowych wymogów z zakresu zasad wzajemnej zgodności.

Organizujemy szkolenie: w dniach 06-02 i 07-02-2018 r. w GOK-u Czerniewice o godz 9:00.

  • PODSTAWOWE – dla osób przystępujących do szkolenia po raz pierwszy. Szkolenie trwa 14 godzin i odbywa się w ciągu 2 dni. Cena 120 zł od osoby.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się telefonicznie lub na dyżurze u doradcy (w każdą środę w GOK w Czerniewicach)

Monika Dulas: tel. 609 554 859 lub do biura Rejonowego Zespołu Doradców ŁODR w Tomaszowie Maz., ul. Legionów 25, osobiście lub telefonicznie: tel. 44 724 29 24

Ponadto organizujemy szkolenie:

  • UZUPEŁNIAJĄCE – dla osób, które ukończyły szkolenie podstawowe i po 5 latach od tego czasu zobowiązane są do jego odnowienia. Szkolenie trwa 7 godz. i odbywa się w ciągu 1 dnia. Warunkiem udziału jest przedstawienie zaświadczenia z poprzedniego szkolenia. Cena 8 zł od osoby.

 

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach
Rejonowy Zespół Doradców Tomaszów Mazowiecki
ul. Legionów 25, tel. 44 724 29 24

Źródło: czerniewice.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook