Powrót do listyCzerniewice. Upominek dla mamy

26 maja obchodzimy Dzień Matki. W ten dzień składamy życzenia swoim ukochanym Mamom i obdarowujemy laurkami oraz upominkami. Tym samym okazujemy im szacunek, miłość i podziękowanie za trud włożony w wychowanie.

Zbliżający się Dzień Matki był okazją do zorganizowania warsztatów dla dzieci w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerniewicach. Pierwsze zajęcia odbyły się 16 maja 2017 r., w czasie których robiliśmy kolorowe wazoniki. Aby zrobić ładny wazonik, wykorzystaliśmy technikę „milliefiori”, a materiałem była plastelina. Sposób dość prosty. Urobioną plastelinę, kilka kolorów łączymy w określony sposób i powstaje wałeczek o ciekawej barwie. Następnie kroimy go ostrym nożem do papieru na cieniutkie plasterki. Tak przygotowanymi elementami ozdabiamy słoiczki. Dla utwardzenia malujemy lakierem i dzieło gotowe. Każdy powstały wazonik ma unikatowy i niepowtarzalny wzór. Metoda ta okazała się łatwa, a efekt zaskakująco ciekawy. Kolejne warsztaty odbyły się 23 maja 2017 r. W trakcie zajęć postały piękne laurki wraz z dedykacjami dla mam, wykonane techniką quillingu. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały, myślę że i mamy będą zachwycone laurkami oraz upominkami.

Źródło: czerniewice.pl

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook