Powrót do listyCzy na terenie naszego powiatu odbywają się nielegalne wyścigi? Sprawdzali to tomaszowscy policjanci

W miniony weekend policjanci z garnizonu łódzkiego przeprowadzili działania przeciwdziałające organizacji nielegalnych wyścigów samochodowych. Zorganizowane spotkanie „amatorów” ulicznych rajdów w wielu przypadkach zakończyło się policyjnymi kontrolami oraz konsekwencjami w postaci mandatów karnych.

W sobotę 24 lipca 2021 roku w godzinach wieczornych na parkingu przed jednym z centrów handlowym w Łodzi spotkało się około 100  miłośników motoryzacji sportowej.

Akcja policji miała na celu zapobieganie niebezpieczeństwom, jakie wiążą się z ewentualnymi nielegalnymi wyścigami samochodowymi na ulicach miasta.

Przeprowadzono w okolicy i na samym  „Pasażu” w sumie 46 kontroli pojazdów, ujawniono 47 wykroczeń (w tym 27 za przekroczenie prędkości) za które nałożono mandaty karne. Ponadto jeden z kierujących stracił prawo jazdy na 3 m-ce za przekroczenie prędkości (+50).

W działaniach brali udział również policjanci tomaszowskiej drogówki, którzy na terenie powiatu nie ujawnili zachowań kierowców o charakterze  nielegalnych wyścigów czy tzw.,,ustawek”.   

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook