Powrót do listyCzytanie i zabawa

Zakończyły się wakacyjne zajęcia w GBP w Smardzewicach pod hasłem „Czytanie i zabawa”. W dniach od 17.07 do 28.07.2017 r.  trzy razy w tygodniu dzieci przychodziły do biblioteki na zajęcia literacko – rekreacyjne. Słuchały powieści w odcinkach: „Pralinka” i „Pompon w rodzinie Fisiów”. Dużym powodzeniem cieszył się turniej  „Jeden z dziesięciu”  o tematyce  literackiej.
Dzieci miały okazję poznać nowe techniki plastyczne tj. malowanie na stretchu. Konstruowały, a następnie malowały owady z szarego papieru.  Najwięcej frajdy sprawiały im jednak  konkursy i zabawy podwórkowe. Były to:  gra w klasy, w gumę, zabawy z piłką i skakanką , badminton, hula hop,  zabawy z chustą animacyjną Klanza. Z zajęć skorzystało ok. 60 dzieci.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook